* مزایای خرید نقدی و پرداخت آنلاین برای خریدار چیست؟

مزیت خرید آنلاین رها شدن از پرداخت هزینه پستی است. همان طور که اطلاع دارید در خریدهای اینترنتی معمولاً هزینه پستی برعهده مشتری است و گاهی اوقات این هزینه حتی بیش از ۱۵ هزار تومان می شود. اما در صورتی که شما نقداً از ما خرید کنید ما سفارش را به صورت رایگان برای شما ارسال می کنیم و از پرداخت این هزینه گزاف خلاص می شوید.

قبل از این با توجه به بالاتر بودن قیمت های سایت, برای خرید نقدی تخفیف ۵ درصدی در نظر گرفته بودیم ولی اکنون به علت ارزانی بسیار زیاد محصولات, محسوب کردن تخفیف, دیگر برای ما بصرفه نیست.

مزیت دیگر روش نقدی این است که چون سفارش شما خارج از سیستم معمول خرید و فروش اینترنتی ارسال می شود سفارش زودتر به دست شما می رسد. احتمالا تاکنون تجربه خرید پستی در سایت های مختلف را داشته اید و مشاهده کرده اید که سفارش شما گاهی حتی ۱۰ روز بعد از ثبت سفارش به دست شما می رسد. این اتفاق در خرید نقدی نمی افتد به این دلیل که ما سفارش شما را توسط سیستمی خارج از سیستم خرید پستی ارسال می کنیم و به همین دلیل این روش همیشه سفارشات را زودتر به مقصد می رساند.

——————————————————————————–

 * چرا ما خرید نقدی و پرداخت آنلاین را به شما پیشنهاد می کنیم؟

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چرا ما بیشتر توصیه به خرید نقدی و پرداخت آنلاین داریم تا پستی و این روش چه نفعی برای ما دارد؟ در جواب باید گفت که یکی از اصلی ترین دلایل آن این است که در روش خرید پستی در صورتی که در روز تحویل سفارش, مشتری در محل سکونتش حاضر نباشد و مرسوله برگشت بخورد هزینه پستی از حساب ما کسر می شود و به علت سفارشات بسیار بالای سایت ارزان موبایل, درصورتی که تعداد سفارشات برگشتی زیاد شود ما می بایست هزینه هنگفتی بابت برگشت خوردن سفارشات به پست بپردازیم و در این زمینه متضرر می شویم.

بنابراین بسیاری از سایت ها از جمله ما, روش خرید نقدی و یا پرداخت آنلاین را به مشتریان خود توصیه می کنند و در این معامله هم خریدار از مزایا بهره مند می شود و هم فروشنده. یک معامله برنده برنده.

——————————————————————————–

* چه تضمینی وجود دارد که ما پول را به حساب شما واریز کنیم و شما گوشی را ارسال کنید؟

این سوال به کرات از ما پرسیده می شود. متاسفانه فعالیت های افراد سودجو و کلاهبردار در فضای اینترنت باعث برهم زدن امنیت روانی مشتریان و دلسردی آنان نسبت به خرید اینترنتی شده است. حتی خود ما هم گاهاً برای تبلیغات اینترنتی دچار کلاهبرداری های این قبیل افراد شده ایم. ولی این همه ماجرا نیست و تعداد افراد سودجو بسیار کمتر از سایت ها و فروشگاه های مطمئن و قابل اعتماد است. به این علت که کسانی که یک کسب و کار را راه اندازی می کنند عموماً تلاش آنها برای تثبیت آن کسب و کار است و به همین دلیل سعی می کنند اعتماد و رضایت مشتریان را جلب کنند. طبیعی است که سایت ارزان موبایل هم در صورتی که بخواهد به صورت دراز مدت در اینترنت فعالیت داشته باشد می بایست با صداقت و تعهد کامل رفتار کند.

این که مشتری مبلغ را واریز کند و ما سفارش را اصلا نفرستیم یک امر محال است و تاکنون اتفاق نیفتاده و نخواهد افتاد. تنها اشکال ممکن این خواهد بود که به عنوان مثال در گوشی ارسالی نقص و خرابی وجود داشته باشد که اولاً به خاطر اینکه ما گوشی را قبل از ارسال تست می کنیم احتمال آن بسیار کم است و ثانیاً حتی در صورت وجود این مشکل, ما گوشی را تعویض خواهیم کرد و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

——————————————————————————–

* روش پرداخت آنلاین به چه صورت است؟

در هرصفحه از محصولات با دکمه ای روبرو هستید تحت عنوان “پرداخت آنلاین”. با کلیک بر روی این دکمه و پس از آن کلیک روی “ثبت خرید” شما وارد صفحه ای می شوید که می بایست مشخصات و آدرس خود را وارد نمایید. در پایین این مشخصات گزینه اول (پرداخت توسط درگاه اینترنتی پارس پال) را انتخاب کنید. بعد از آن وارد صفحه ای می شوید که می بایست یکی از ۴ درگاه پرداخت را انتخاب و سپس روی “اتصال به درگاه بانک” کلیک نمایید. توجه داشته باشید که نیازی نیست درگاه بانک انتخاب شده عیناً مربوط به همان بانک صادر کننده کارت شما باشد. به عنوان مثال با همه کارت های عضو شتاب می توانید از درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت استفاده نمایید.