نظر (14)

 1. ۲تا عکس که نمیشه بخشنامه اداره پست لینک این خبر کجاست

 2. حالا که آنلان واریز بشه مگه نباید باپست بفرستین چه فرقی داره جزاینکه رو بسته ننویسین موبایله که اونجوری میتونستین ازاول روبسته اسم یه محول دیگه بنویسین پولشو دم درمنزل بگیرین معلوم کلکی توکارتونه

  • مشتری گرامی، بخشنامه های پست برای شرکت های واسطه پستی مثل فروتل، ایران مارکت و… ارسال میشه و در جایی ثبت نمی شه که لینک خبر اون رو در اختیار شما بگذاریم.

   بله، در خرید آنلاین هم بسته با پست ارسال می شه ولی این امر خارج از روال فروش اینترنتی خواهد بود. مثل این که هر شهروندی برای یک شهروند دیگر هر بسته‌ای را که بخواهد ارسال کند.

   امکان تغییر اسم محصول در سفارش پستی وجود ندارد، اولاً این اقدام پست بسیار جدی است و در صورت پیگیری مشکلات زیادی برای فروشنده به همراه خواهد داشت ثانیاً در صورتی که خود بسته یا محتویات آن گم شود، امکان پیگیری آن نخواهد بود.

   ما ساکت ننشسته ایم و به همراه سایر فروشندگان در حال پیگیری موضوع هستیم تا فروش پستی مجدداً فعال شود. فروش پستی مزایای زیادی هم برای مشتری و هم فروشنده دارد. اما در حال حاضر تا اطلاع ثانوی این امر غیرفعال شده است.

 3. تو تموم فضای مجازی جز سایت شما هیچ جا چنین خبری درج نشده حتی سایت پست این خبر معلوم نیست از کجا اومده که بخشنامش فقط برای شما اومده

 4. خب تکلیف ما چیه؟
  من که سفارش دادم پرداختمم آنلاین بوده
  رسیدگی کنید لطفا

 5. سلام من میخواستم دو عدد از محصول شما رو خریداری کنم معمولا چند روز بدستم میرسه؟ ایا میشه برام پیک کنید. ممنون میشم جواب رو بدین تا پول رو براتون واریز کنم.

اولین نظر دهنده باشید

نام شما

ایمیل شما وب سایت

پیغام شما

عدد مناسب را در کادر زیر وارد کنید: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.